fbpx

Перша шлюбна ніч стала для молодят останньою

Курйозна, хоч і трохи сумна історія сталася нещодавно в Саудівській Аравії. Чоловік вирішив подати на розлучення через кілька годин після закінчення весілля. Причина цього вчинку може здатися дивною, але це ще раз підтверджує, що не можна йти під вінець, не обдумавши майбутні відносини. Адже в шлюбі треба вміти постійно знаходити компроміси, інакше максимум він протягне трохи більше, ніж в нашій історії…

По закінченні церемонії в місті Джидда наречений усамітнився зі своєю нареченою в їх готельному номері. Хлопець хотів приступити до того, чим займаються всі молодята в першу шлюбну ніч (я зараз не про перерахунок подарованих грошей), але у дівчини були інші плани… Вона отримала багато повідомлень з привітаннями в соцмережах і хотіла всім відповісти.

Читайте також:СИЛА МАМИНОЇ ЛЮБОВІ.ЙОМУ ПРОРОКУВАЛИ КІЛЬКА РОКІВ В ІНВАЛІДНОМУ ВІЗКУ, А ВІН УЖЕ ХОДИТЬ БЕЗ МИЛИЦЬ (ВІДЕО)

Коли хлопець попросив її припинити, новоспечена дружина образилася. Потім чоловік запитав, хто для неї важливіше, і дівчина відповіла, що друзі, з якими вона переписується. Відразу після цього він зажадав розлучення.

Спочатку суд направив справу на розгляд спеціальної комісії з примирення, але чоловік все ж наполіг на розлучення. Так, перша шлюбна ніч стала останньою.

Джерело.

You cannot copy content of this page