fbpx
Дозвілля
Перевір сам!!! З’явився сайт на якому можна знайти адресу будь-якого українця

Навіщо та чому люди шукають один одного і як знайти людину в Україні безкоштовно?

Дуже часто ми стикаємося з проблемою втрати зв’язків з людиною з якою були знайомі багато років, разом вчилися або жили у одному дворі у дитинстві. Здавалося б, в нас були необхідні контакти, але в силу якихось причин ці контакти є застарілими або не коректними. Хтось виїхав до іншої адреси, одружився та змінив прізвище й місце проживання…

Також нас можуть обдурити або «образити» з різних причин, наприклад не надіслали обіцяну посилку або того гірше – «кинули» на гроші.

Вам необхідно вказати лише прізвище, ім’я, по батькові, сервіс допоможе Вам знайти людину в Україні безкоштовно. Також можна шукати по імені, по батькові та даті народження, що дуже допомагає у розшуку дівчат, що вийшли заміж. Навіть якщо вона змінювала прізвище декілька разів, дата народження та ім’я й по батькові не змінюються.

Наприклад, Ви шукаєте Шевчук Валентину Іванівну 12.03.1989 року народження, дуже велика ймовірність, що вона вже декілька раз виходила заміж та змінювала прізвище, введіть у відповідні вікна її ім’я й по батькові, дату народження, система видасть Вам усіх громадянок з такими даними в Україні. Намагайтеся вводити як найбільше початкових пошукових даних, це не тільки знизить навантаження на сервер, а й зменшить кількість неналежних результатів пошуку. Не впадайте у відчай і шукайте! Ми доклали багато зусиль та коштів, щоб питання, як знайти людину в Україні, більше ні коли не виникало!
З лівого боку, є кнопки соціальних мереж, що дозволяють відправити або зберегти знайдені данні, у Вашому профілі відповідного ресурсу. Приємного користування сервісом!

Ось посилання на сайт: http://people-ua.biz

Відповідна стаття не є рекламою, а містить виключно інформативний характер, адміністрація  intermarium.com.ua не несе відповідальності  за законність роботи вищевказаного ресурсу!!!

Читайте також: У Раду внесли закон, який позбавить водійських прав тисячі українців

Джерело.

facebook