fbpx
Дозвілля
Переможниця шоу “Холостяк-7” розчарувала всіх (фото)

Обраниця Дмитра Черкасова буквально відразу після фіналу в шоу запропонувала йому бути “товаришами”.

7 сезон шоу “Холостяк” був не таким вже інтригуючим, як в минулому році, але все ж багатомільйонна публіка спостерігала за розвитком подій.

Коли у фіналі проекту залишилися всього дві дівчини – Ліда і Стелла, багато ставили ставку на перемогу Стелли, тому як на останніх побаченнях з Дмитром Черкасовим Ліда показала, що абсолютно не готова до серйозних стосунків, сім’ї та заміжжя.

Холостяк вибрав Ліду.

Напередодні показали фінальний випуск програми “Як вийти заміж”. Там головний холостяк країни зізнався, що відносини з Лідою не склалися і вони вже давно не разом.

Коли вийшла в зал сама екс-обраниця Дмитра, вона стала розповідати якісь небилиці, намагалася виправдатися і публіка її зовсім не розуміла.

Холостяка вона звинуватила в тому, що він не приїжджав до неї і взагалі переплутав щось, коли надів їй обручку на палець. На думку Ліди, Діма дуже поквапився і порахував, що фінал шоу – це заручини.

Весь цей час Черкасов лише здивовано усміхався і, напевно, був трошки в шоці від того, що говорить його колишня обраниця.

Дмитро Карпачов і зовсім назвав Ліду “розлучницею”, тому як через почуття до неї холостяк не вибрав Стеллу, а от з нею у нього б дійсно могли скластися відносини.

Загалом, переможниця проекту “Холостяк-7” вкрай розчарувала присутніх на програмі, в тому числі і самого Черкасова. В кінці передачі вона підійшла до психолога Карпачову і сказала: “треба буде записатися до Вас на прийом”. Судячи з усього, Ліда і сама не в дусі від того, як поводиться з людьми.

Читайте також:УЧАСНИЦІ «ХОЛОСТЯКА 7» ВИЯВИЛИСЯ З ЕСКОРТУ: ПОДРОБИЦІ (ФОТО)

Джерело.