fbpx
Без рубрики
Переможець “євробачення” Олександр Рибак розсекретив свою нову кохану (фото)

Співак Олександр Рибак закрутив новий роман. Серце переможця конкурсу “Євробачення 2009” вдалося підкорити дівчині на ім’я Джулія, з якою він познайомився через популярний додаток.

Переможець пісенного конкурсу “Євробачення 2009” Олександр Рибак довгий час намагався приховувати своє особисте життя за сімома замками. Однак останнім часом 31-річного співака все частіше стали бачити в компанії таємничої незнайомки.

Як виявилося, дівчину звуть Джулія. З нею Олександр познайомився кілька місяців тому завдяки одному з популярних додатків для знайомства. Про це журналістам розповів близький друг співака – Філіп.

“Саша і Джулія знайшли один одного через додаток для знайомств. Він поставив їй “лайк”, вона відповіла тим же. У них з легкістю зав’язалася розмова, домовилися зустрітися. Обоє багато подорожують, захоплюються музикою, люблять спорт”- ділиться деталями роману Олександра Рибака його близький друг.

Читайте також: Пісня переможця Євробачення-2017 стала хітом: Рибак виконав чуттєвий кавер

Також Філіп розповів, що прихильності Джулії Саша домагався дуже ефектно – регулярно влаштовував їй романтичні побачення, дарував м’які іграшки, квіти, і навіть їздив разом з нею на відпочинок в Майамі.

Джерело.

You cannot copy content of this page