fbpx
Дозвілля
Переможець шоу “Зважені та щасливі” стане батьком (фото)

У черговому випуску шоу «Зважені та щасливі-6» на телеканалі СТБ ведучим конкурсу стане переможець минулого сезону домашнього схуднення Руслан Карпенко. Він дав поради учасникам і поділився особистими новинами.

«Правильно харчуватися, слухати тренерів Узєлкова і дієтолога Світлану Фус. Конкурси не врятують, якщо ви не скидали вагу протягом тижня. Можна заробляти щотижня імунітет і нічого не робити для свого здоров’я – але кому це потрібно, якщо немає мінуса на тілі?

Ви повинні працювати над собою. Конкурси лише допомагають вам бути в тонусі, отримувати певні бонуси і загартовувати характер для подальшого схуднення. Хто це відразу зрозумів і на нашому сезоні, до сих пір підтримує нормальну вагу », – прокоментував колишній учасник коричневої команди.

Читайте також:РОТ ПОПЛИВ: КРІСТІНА АГІЛЕРА СПОТВОРИЛА ОБЛИЧЧЯ ПЛАСТИЧНИМИ ОПЕРАЦІЯМИ (ФОТО)

Руслан поділився і особистими новинами, адже в минулому сезоні на проекті «Зважені та щасливі» худла також його дружина – Наташа. Вони дуже хотіли дітей, але через зайву вагу не могли. «Ми з дружиною щасливі, продовжуємо тренуватися і правильно харчуватися. Тепер я і сам допомагаю людям худнути, а дружина вже на шостому місяці вагітності. Ми підтримуємо один одного, тому і добилися своєї мети, заради якої колись прийшли на проект. Бажаю того ж і учасникам. Все в наших руках », – розповів чоловік.

ruslan-zvazheni-i-shhaslyvi

natasha-zvazheni-i-shhaslyvi

Джерело.