fbpx

“Перемога 80-го рівня”: заборона “Вконтакте” і “Однокласників” викликав бурю в соцмережах

У соцмережах викликав величезний резонанс указ президента Петра Порошенка про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж “ВКонтакте” і “Однокласники “.

Указ також передбачає блокування доступу до всіх сервісів “Яндекса”, крім головної сторінки пошуковика. Доступ до соцмереж заблокований в рамках обмежень, накладених на Mail.Ru Group. Провайдери також повинні будуть заблокувати доступ до самого сайту Mail.ru пише obozrevatel

Відзначимо, що 16 травня дані сервіси поки залишаються доступними для українських користувачів.

Інтернет-користувачі жваво обговорюють такий поворот в російсько-українському конфлікті.

“Вітаю з черговою” зрадою “! Респект! Чудова новина! Особисто я вважаю це спільною перемогою в жорстокій інформаційній війні з кремлівським агресором! Наші титанічні зусилля не були марними. Ми обов’язково очистимо український інформаційний простір від ворожого впливу російсько-терористичної пропаганди”, – пообіцяв радник глави МВС Зорян Шкіряк.

“Україна заблокувала Жаднокласники, Вконтакті, НТВ, Яндекс та іншу х…нь. Зорян Шкіряк, вітаю з перемогою! Ви поставили собі за мету і домоглися свого! Слава Україні!- пише політолог і блогер Кирило Сазонов .

“Непоганий крок щодо посилення інформаційної безпеки в Україні. Не зовсім зрозуміло, як технічно це буде зроблено, але це реально потужне рішення на шляху оформлення розлучення з Росією. Може навіть крутіше, ніж наш безвіз, як говорив наш Петро Олексійович. Нехай живе і процвітає Facebook! ” – написав журналіст Роман Цимбалюк.

“Друзі, новина дня. Ні, не так – # перемога дня! Порошенко підписав указ про блокування доступу до Вконтакті, Яндексу і Однокласників. І не тільки – під санкції потрапили Лабараторія Касперського і DrWeb. Правильне, я б навіть сказав запізніле, рішення, без всяких експертних коментарів. Вони тут не потрібні. Це необхідний захід в умовах війни з російським агресором, які намагаються в гібридній формі інформаційно атакувати розум українців. Зрештою, є Facebook, Telegram, Viber, Skype, Instagram, Youtube і т.д. , якими користується весь цивілізований світ. Слава Україні! ” – пише блогер Олексій Мінаков.

“Саме час змінити пошту з mail.ru на ukr.net”, – нагадує Олександр Пітерман.

“Мої вітання Марку Цукербергу!)) Здається, в найближчі дні можна розраховувати на пару-трійку мільйонів нових користувачів!))” – пише користувач Дмитро Хорошков.

“А біженці з Однокласників і Контактів отримають статус переміщених осіб?” – питає блогер Богдан Процишин.

Читайте також:ПОРОШЕНКО ЗАБОРОНИВ В УКРАЇНІ “ВКОНТАКТІ”, “ЯНДЕКС” І РЯД ВЕЛИКИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ

You cannot copy content of this page