fbpx
Події
Переговори – це останній крок до миру, а не перший – Єрмак

“Переговори – це останній крок до миру, а не перший. Мир — це не просто відсутність боротьби. Тож думка деяких західних політиків про те, що сісти за стіл переговорів – це перше, що має відбутися, перш ніж в Україні запанує мир, є фундаментальною помилкою”, – вважає Єрмак.

Як вважає керівник ОП, закликати обидві сторони до розмови до того, як росія визнає саме право України на існування як суверенної держави, є абсурдним.

“Поки західні країни не створять ефективних механізмів для стримування російських агресорів, покарання їх і не змусять їх виконувати свої зобов’язання згідно з міжнародним правом, будь-які переговори дозволять росії використовувати дипломатію як зброю, даючи собі перерву для підготовки до наступного акту агресії”, – переконаний Єрмак.

Він нагадав 10 кроків до миру, озвучені Президентом Володимиром Зеленським перед державами G19.

“Сісти навпроти, щоб підтвердити кінець бою, має бути останнім у списку. Є ще дев’ять речей, які мають відбутися спочатку, і всі вони базуються на принципах Статуту ООН і нормах міжнародного права”, – про це Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак написав в колонці для The Economist.

Також він наголосив: “Однією з цілей є виведення російських військ з усіх міжнародно визнаних українських територій і повне припинення бойових дій. Щоб досягти цього, Україні потрібна постійна військова та технічна допомога для забезпечення переваги на полі бою та безпеки цивільних інфраструктури”.

Єрмак також висловив вдячність за допомогу з боку країн-партнерів та попросив тих, хто пропонує компроміс, більше дослухатися до голосів українців та відкинути заклики до обох воюючих сторін припинити війну в Україні.

You cannot copy content of this page