fbpx
Дозвілля
Передчуття чогось недоброго оселилось в мені після чергового відвідування ворожки. Та напророкувала негаразди в родині і швидке розлучення. Як тепер бути я не знаю. Чекати цього, чи все ж зробити все, аби чоловік з родини не пішов?

Я вже другий тиждень перебуваю в очікуванні чогось недоброго. Не так давно ворожка передбачила мені, що моя сім’я зруйнується. Вона каже, що близьке розлучення і різні негаразди в родині. Я не знаю, як мені це взагалі розуміти, адже у нас з чоловіком все завжди було добре. Будь-яке непорозуміння ми вирішували обопільно і ніколи не було таких випадків, коли хтось із нас тримав образу один на одного.

Однак, що робити тепер – я не знаю. Подруги кажуть, що ворожкам вірити не варто і все це маячня. І я б могла з ними погодитися, якби у мене регулярно не здійснювалися їх передбачення. Мені просто варто згадати все моє життя і тоді стане ясно, що передбачення не порожній звук.

Ще коли я прийшла до них в двадцять років – все збулося. І я сама не вірила, що таке можливо. У підсумку вирішила прийняти це і ходила до них регулярно. Власне, саме вони і передбачили мою зустріч з чоловіком. Він був точнісінько таким, як ті його описували. І хіба можу я після такого не вірити їм?

Найгірше, що я не хочу говорити про це з чоловіком. Він не дуже підтримує моє захоплення і сам не вірить. Саме тому я чітко уявляю, що він влаштує, якщо я все йому розповім і висловлю своє хвилювання. Взагалі у мене таке було завжди – жоден мій чоловіків не розумів і не приймав ворожок. Всім їм здавалося, що вони шарлатани. Частково я можу їх зрозуміти, адже передбачення для них ніколи не збувалися. А у людини, яка не бачила у своєму житті дива, віри в таке бути не може.

Однак я можу поговорити зі своїми сестрами, які також регулярно відвідують ворожок. І вони солідарні зі мною. Кажуть, що я повинна бути напоготові, а тому краще, якщо я почну трохи стежити за чоловіком, а також регулярно перевіряти його телефон. Адже тільки знаючи про нього все, я зможу запобігти тому, що нам напророкували. А ще варто обов’язково сходити до нього на роботу і поговорити з керівником, аби той вплинув на нього і заборонив залишати родину.

Донька просить схаменутись і не накручувати себе, але я не можу. Хочу викликати чоловіка на серйозну розмову, але і цього донька не радить робити. А як мені тоді бути

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.