fbpx
Події
Павло Воля назвав жителів Єкатеринбурга “гопниками” (відео)

Російський стендап-комік пожартував під час свого виступу в Нью-Йорку.

Павло Воля порівняв жителів Єкатеринбурга з “гопниками”. Відеозапис виступу гумориста, який був опублікований на його каналі в YouTube, відразу ж викликав шквал критики.

Під час свого концерту Воля вирішив привести приклад того, як би проходив аналогічний виступ в Єкатеринбурзі, якби туди приїхав американський артист.

“Варто відзначити Америку, знаєте, в якому сенсі? Просто уявіть собі. Ми знаходимося з вами в Нью-Йорку. Ми сидимо в залі. Нас більше тисячі чоловік. Я виступаю по-російськи. Ви всі в залі росіяни. Це серце Америки. Цей вечір можливий. Він можливий. Так! Реально. Я не уявляю собі де-небудь в Єкатеринбурзі концерт американського стенд-ап коміка. Просто уявіть в Єкатеринбурзі зібрався повний зал американців. В Єкатеринбурзі! І він там по-англійськи для них че-то фігачит, виступає. Американці все ржуть, сміються. І не бояться виходити з цього залу. Назад на вулицю йти. Тому що я вже уявляю, хто б там за дверима залу перебував. Що: “…скоро закінчиться. Ща підуть. Іди сюди!”. Відразу б були ці пацанчіки”, – пожартував Воля.

Уральці відразу ж запропонували бойкотувати концерти коміка в своїх краях.

Читайте також: Настоятель Києво-Печерської Лаври виставив на продаж палац за 1,3 млн доларів (фото)

Джерело.