fbpx

Патрульного Олійника, який застрелив людину під час погоні за BMW в Києві, відпустили під особисте зобов’язання

Патрульному поліцейському Сергію Олійнику, який в лютому нинішнього року під час погоні за BMW в Києві застрелив людину, змінили запобіжний захід. До сих пір поліцейський перебував під домашнім арештом, а зараз його відпустили під особисте зобов’язання до 31 жовтня.

За словами прес-секретаря прокуратури Києва Надії Максимець, зміна запобіжного заходу обумовлена тим, що домашній арешт не може бути застосований до підозрюваного більш ніж на шість місяців. А півроку Олійник під домашнім арештом вже провів.

Зараз суд зобов’язав Олійника не виходити без дозволу слідчого з міста, попереджати про зміну місця проживання або роботи, уникати контактів зі свідками і учасниками процесу. Крім того, у патрульного вилучили закордонний паспорт.

«Незабаром прокуратура має намір завершити розслідування і передати матеріали сторонам для ознайомлення», – повідомила Надія Максимець.

Нагадаємо, в ніч на 7 лютого співробітники патрульної поліції в Києві в процесі гонитви застрелили пасажира автомобіля BMW.

Патрульних на час розслідування відсторонили від роботи, а Олійнику пред’явили підозру у вбивстві. Водієві BMW теж оголосили про підозру за статтею «Опір працівникові правоохоронного органу».

Читайте також: Скандального Романа Ландіка затримали у США (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page