fbpx
Події
Партизанський рух «Зупини вагони» прозвітував про аварію на залізниці Тюмені

24 квітня сталася аварія в російському місті Тюмень. Спільнота «Зупини вагони» прозвітувала про свою партизанську роботу:

«Вчора святкували і пропустили новину. Три вантажні вагони зійшли з рейок. «Попередні причини виясняються». Пошкоджені механізми стрілкових перекладів, а також сто метрів дороги. Працюємо, брати», – написали вони в своєму Телеграм-каналі, нагадавши, що недавно через Тюмень їхала військова техніка.

Про аварію написало й тюменське видання «Тюмень онлайн».

Вони підтвердили, що 24 квітня, вдень зійшли з рейок три вагони. За повідомленням Уральської транспортної прокуратури, постраждалих немає.

«В 11:40 на станції Войновка міста Тюмень Свєрдловської залізниці при маневруванні пройшло сходження трьох вантажних вагонів. Попередня причина встановлюється. Постраждалих немає. Пошкоджено механізм стрілкових переклади, а також сто метрів залізниці не загального користування. На місце інциденту виїхали співробітники транспортної поліції. З ціллю координування правоохоронців на місце аварії виїхав транспортний прокурор.

Тюменською транспортною прокуратурою організована перевірка виконання законодавства про безпеку пересування», – сказано в відомстві.

Фото: ілюстративне.

04/25/2022

You cannot copy content of this page