fbpx

Партія “Слуга народу” планує відвідати іноземні держави, які прийняли найбільше переселенців, щоб «опрацювати проблеми, з якими переселенці стикаються у конкретних сферах»

Партія «Слуга народу» ініціює проект, у межах якого делегації народних депутатів із парламентських груп дружби з іноземними державами відвідають країни, котрі прийняли найбільше переселенців з України.

У фокусі – працевлаштування, освіта, медичне забезпечення наших громадян за кордоном. Про це написала голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк 3 травня на своїй сторінці у Фейсбук.

До «координаційної ради парламентських груп дружби» увійдуть голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк, народні депутати Юлія Гришина( Слуга народу), Ольга Совгиря(Слуга народу), Максим Ткаченко(Слуга народу), Михайло Радуцький (Слуга народу), Павло Сушко (Слуга народу).

Перші візити розпочнуться вже цього тижня з Польщі, Німеччини, Чехії, Словаччини, Молдови, Румунії, Італії, Іспанії, Австрії та інших країн.

«Депутати планують дослідити реальний стан умов проживання українців у цих країнах, опрацювати проблеми, з якими вони стикаються у конкретних сферах, донести ці проблеми до центральної та місцевої влади країни, провести зустрічі з керівництвом країни щодо вирішення виявлених проблем», – говорить Олена Шуляк.

Після повернення в Україну, нардепи мають намір «напрацювати рішення для допомоги переселенцям».

Фото: sluga narodu.

05/07/2022

You cannot copy content of this page