fbpx

Парасюк пояснив, за що йому подряпали годинником обличчя (фото)

Депутат переконує, що майже не постраждав.

Сьогодні, 15 червня, народний депутат Володимир Парасюк пояснив, чому влаштував бійку під час виступу Дмитра Колєснікова з “Опозиційного блоку” у Раді.

Парасюка обурили слова Колєснікова про вибори у Кривому Розі.  Як нардепи вимахували кулаками у Раді  “Він почав коментувати ситуацію у Кривому Розі, назвав людей, які там були бандитами. Він мав на увазі мене і моїх побратимів, які воювали. Я не терпітиму, щоб якась московська зараза принижувала мене і моїх побратимів. Потім він почав говорити за Львів.

На мою думку, він взагалі не має морального права говорити про Західну Україну. Ви подивіться як вони розійшлись, вони вже не контролюють, що говорять. Вони скоро про Майдан будуть так говорити”, – каже Парасюк. Він також переконує, що майже не постраждав у бійці – “хтось з опонентів лише подряпав годинником йому обличчя”. “Я живий. Ніхто мене не побив. Це неправда”, – заявив Володимир Парасюк.

Нагадаємо, що Дмитро Колєсніков звинуватив міського голову Львова у неспроможності вирішити проблему на Грибовицькому сміттєзвалищі. Також нардеп заявив, що Садовий брехав – коли приїжджав у Кривий Ріг і закликав переобрати мера.

Читайте також: Нардепа Парасюка побили в Раді (відео)

бійка в раді

бійка в раді3

бійка в раді2

Джерело.

You cannot copy content of this page