fbpx
Дозвілля
Пара розлучилася після 2 годин шлюбу… через фото в соцмережах

Наречений розірвав шлюб, оскільки його новоспечена дружина не послухалася і не стримала домовленості не постити фото з весілля в мережах.

Одружена пара із Саудівської Аравії розлучилася через 2 години після весільної церемонії, тому що жінка безперестанку робила знімки і викладала їх у Snapchat. Наречений розірвав шлюб, оскільки його новоспечена дружина не дотрималася домовленості.

Коли чоловік дізнався, що його кохана надіслала фото весільної церемонії своїм подругам, він одразу розірвав шлюб. Напередодні весілля наречені домовлялися тримати обряд у таємниці.

Заборона постити знімки була також прописана у шлюбному контракті пари. Попри це, рішення нареченого шокувало всіх.

Брат жінки, яка порушила домовленість, розповів про це саудівському виданню Okaz: “Наречений і моя сестра уклали шлюбний договір, який передбачав, що вона не використовуватиме соціальні мережі на Snapchat, Instagram чи Twitter та не оприлюднюватиме фото. А вона не дотрималася укладених домовленостей”.
Це не перший випадок розірвання шлюбу у Суадівській Аравії через залежність від соцмереж.
Раніше цього року через кілька годин після одруження чоловік так само покинув свою дружину, тому що вона постійно відповідала на вітальні повідомлення своїх друзів.

Читайте також: У МОСКВІ МОЛОДЯТА ВТЕКЛИ ІЗ ГОСТЯМИ ВЕСІЛЛЯ, АБИ НЕ ПЛАТИТИ ЗА БЕНКЕТ

Коли молодята приїхали у готель, щоб наодинці продовжити святкування, дружина не хотіла приділяти час своєму коханому й нервувала, коли той відволікав її від повідомлень у смартфоні.
На запитання нареченого, чи друзі для неї є важливішими, жінка відповіла ствердно. Після цих слів чоловік одразу попросив розлучення.

Джерело.

Реклама