fbpx

Папа Римський оголосив про відпуст гріхів усім, хто кається: умови

У Ватикані зазначили, що «дар повного відпусту» особливим чином поширюється на літніх, недужих та людей, що знаходиться на порозі у вічність. Про це повідомляє УНІАН з посиланням «Радіо Ватикан».

Ватикан оприлюднив Декрет Апостольської Пенітенціарії про окремі відпусти, приурочені до Року святого Йосифа, що був проголошений Папою Франциском. Рік Йосифа триватиме від 8 грудня 2020 року по 8 грудня 2021 року. Кожен вірянин протягом цього часу матиме змогу отримати повну відпусту гріхів.

Декрет церкви, зокрема, визначає, що повний відпуст надається за звичних умов, якими є сакраментальна сповідь, Святе Причастя та молитва.

«Оскільки святий Йосиф, «справжній муж віри», заохочує нас відкривати дитинні взаємини з Небесним Отцем, оновлювати вірність в молитві та прислухатися до Божої волі, відповідаючи їй, «повний відпуст надається тим, які принаймні протягом 30 хвилин роздумуватимуть про молитву “Отче наш”, або візьмуть участь у принаймні одноденній духовній віднові, що передбачає роздуми про святого Йосифа», – йдеться в повідомленні.

Відпуст можна отримати за милосердні вчинки та молитви до святого Йосифа, або за участь в актах побожності на його честь.

Наголошується, що в контексті триваючої ситуації надзвичайного стану в медицині, дар «повного відпусту особливим чином поширюється на літніх людей, на хворих і вмираючих, на всіх тих, хто задля законних причин не має можливості виходити з дому».

Фото – ілюстративне.

You cannot copy content of this page