fbpx
Події
Папа Франциск звернувся із закликом до провідників народів щодо справжніх переговорів стосовно припинення війни в Україні

В неділю П’ятидесятниці, 5 червня 2022 р., Папа Франциск звернувся із закликом, присвяченим ситуації в Україні, назвавши війну запереченням Божої мрії щодо людства, звернувшись до провідників народів із наполегливим проханням не довести людство до знищення та закликавши зупинити винищення міст і сіл.

Зокрема, Папа сказав:

“Дорогі браття й сестри, в день П’ятидесятниці здійснилася Господня мрія щодо людства: через 50 днів після Пасхи народи, що говорять різними мовами, зустрічаються і розуміють одні одних. Однак, тепер, через сто днів після початку збройної агресії проти України, на людство знову спустився кошмаp війни, яка є запереченням Божої мрії: народи, що воюють, народи, що вбивають одні одних, люди, що замість наближатися, змушені віддалятися від своїх домівок…

…І в той час, як безумство руйнування і смерті шаленіють, та розпалюються протистояння, підживлюючи ескалацію, дедалі небезпечнішу для всіх, повторюю свій заклик до провідників народів: будь ласка, не ведіть людство до знищення! Не ведіть людство до знищення.

Нехай же розпочнуться справжні переговори, конкретні переговори про припинення вогню і про прийнятне вирішення. Нехай буде почутим сповнене відчаю волання людей, що стpаждають, – бачимо це в медіа кожного дня, – нехай зберігається пошана до людського життя, нехай зупиниться моторошне знищення міст і сіл на сході України. Не переставаймо, прошу вас, молитися, невтомно докладати зусилля на користь миру”.

за матеріалами: Vatican News