fbpx

Папа Франциск скасував зустріч з очільником РПЦ Кирилом

Аргентинське видання La Nacion повідомило, що Ватикан скасував зустріч з очільником РПЦ Кирилом, яка планувалася у червні 2022 року.

Папа Франциск заявив у розмові з журналістами, що у нього «дуже гарні» стосунки з Кирилом, але дипломати вирішили, що їх зустріч зараз не на часі.

“Жалкую, що Ватикану довелося відкласти другу зустріч з патріархом Кирилом, яку ми запланували на червень в Єрусалимі. Але наша дипломатія розуміла, що зустріч у цей час може призвести до великого замішання. Я завжди виступав за міжрелігійний діалог”, – сказав Папа Римський.

Також він роз’яснив, чому досі не приїхав до Києва.

«Я не можу робити те, що ставить загрозу більш високі цілі, якими є завершення війни, перемир’я чи, принаймні, гуманітарний коридор. Яка користь від поїздки Папи Римського до Києва, якщо на наступний день війна продовжиться», — наголосив Папа Франциск.

Франциск та Кирил вже зустрічалися на Кубі у 2016 році і це була перша зустріч між Папою та главою російської православної церкви після Великого розколу, який розділив християнство на східну та західну гілки у 1054 році.

Фото: nta.ua.

04/22/2022

You cannot copy content of this page