fbpx

Папа Франциск проголосив 2 березня Днем посту за мир для України та світу

Папа Римський Франциск запросив вірних усього світу провести 2 березня у пості та молитві в наміренні миру в Україні та світі.

Папа засмучений погіршенням ситуації в Україні та світі й запрошує вірних провести День посту в намірі миру. Про це він сказав у середу, 23 лютого, наприкінці загальної аудієнції.

“Відчуваю глибокий смуток у серці через погіршення ситуації в Україні, – сказав Папа. – Незважаючи на дипломатичні зусилля останніх тижнів, розгортаються дедалі тривожніші сценарії. Як і я, багато людей у всьому світі відчувають стурбованість. Мирові всіх знову загрожують часткові інтереси.

Хочу звернутися до відповідальних у політичній сфері, аби вони зробили серйозний іспит сумління перед Богом, Який є Богом миру, а не війни, Отцем усіх, а не лише деяких, Який хоче, щоби ми були братами.

Прошу всі залучені сторони, щоби стрималися від будь-якої дії, що може спричинити ще більше лиха для населення, дестабілізуючи співіснування між народами та дискредитуючи міжнародне право.

А тепер хочу звернутися до всіх, віруючих і невіруючих. Ісус навчив нас, що на диявольські напосідання слід відповідати Божим знаряддям: молитвою та постом.

Заохочую всіх провести 2 березня, в Попільну середу, день посту за мир. Особливо заохочую віруючих, аби в цей день вони наполегливо присвятили себе молитві та постові.

Нехай же Цариця миру вбереже світ від безумства війни,” – проголосив Папа. 

За матеріалами vaticannews

You cannot copy content of this page