fbpx
Події
Пам’яті Романа Матіяша: згадуємо найвідоміші хіти групи “Фантом-2” (відео)

У 90-х роках івано-франківський гурт був на піку популярності, збирав цілі стадіони. В пам’ять про співака згадуємо його найвідоміші хіти.

Матіяш ще до “Фантом-2” грав у кількох гуртах, серед них “Турбо-Техно-Саунд”. У 1995 разом із співачкою Ольгою Гречко він створив “Фантом-2”. Того року гурт потрапив до п’ятірки найкращих музичних проектів року. Свою музику “фантомівці” називали євроденсом, про це пишуть Версії з посиланням на “24 канал”.

У жовтні 1996 випустили перший альбом “Зоряні війни”. Платівка розлетілась тиражем більше мільйона аудіокасет. Через рік, у 1997 році, вийшов другий альбом – “Без контролю”. У той період гурт збирав стадіони та давав по 30 концертів на місяць. “Фантом-2” виступав на одній сцені з DJ BoBo та гуртом Bad Boys Blue.

У квітні 2017 у інтерв’ю місцевому телеканалу “Вежа” Матіяш розповів, що головний секрет успіху гурту була “щирість у музиці”.

“Щирість. На той час у музиці звучали такі моменти, які були цікаві Україні як країні, що відроджується. Нарешті всі зрозуміли, що далі все буде не так, як в Радянському Союзі. Що ми самостійні, у нас є своя музика. І на той момент так і було. Це було дуже потужне творче підняття, потрясіння. Музика сама складалась. Написання пісень не викликало труднощів. Тоді ще не було ротацій, розкруток. Достатньо було просто сподобатись людям, і тебе піднімали під промені софітів”,
– розповів вокаліст “Фантому-2”.

Гурт розпався через два роки. Між учасниками був роман, і після того, як закохані розійшлися, то й зник проект. Ольга Гречко, партнерка по сцені та кохана Матіяша, поїхала з України і зараз живе у Росії.

Чим українцям запам’ятався легендарний колись “Фантом-2” – дивіться далі.

Читайте також: ЮРКО ЮРЧЕНКО РОЗЧУЛИВ СПОГАДАМИ ПРО ЛІДЕРА ГУРТУ “ФАНТОМ-2” РОМАНА МАТІЯША

Реклама

facebook