fbpx
Події
П`ятниця, 13-е: астролог назвав найнебезпечнішу дату 2017 року

П’ятниця, 13 жовтня 2017 року, стане найнебезпечнішим днем ​​для планети.

Таку думку  висловив астролог Влад Росс.

Повідомляє intermarium з посиланням на obozrevatel

Говорячи про небезпеку загибелі планети і людства, він сказав: “Я завжди боюся з приводу п’ятниці, 13-го”. “Християни споконвіку бояться п’ятниці, 13-го. Ісус був розп’ятий в п’ятницю, 13-го. У п’ятницю, 13 жовтня 1307  році французький король Філіп Красивий розігнав орден тамплієрів. У п’ятницю, 13-го може бути кінець світу. Відповіді всій планеті, але на якійсь території, наприклад, в західній півкулі “, – попередив астролог.

За його словами, саме в п’ятницю 13 жовтня поточного року на небезпечно близькій відстані від Землі пройде астероїд 2012 ТС4 “розміром з футбольне поле”. “Це найнебезпечніший для планети день в цьому році. Дай Бог, щоб астероїд не впав”, – сказав астролог. Росс додав: “За попередніми оцінками він начебто пролітає повз, але поки астрономи не знають про нього практично нічого”.

“Мені також не подобається і ще одна п’ятниця – 13 квітень 2029 року”, – продовжив астролог. На цей раз планеті загрожуватиме астероїд Апофіс, назва якого в перекладі з грецького означає змія-руйнівника, “бич божий”. У той день “він буде пролітати на відстані, ближче, ніж орбіта Місяця. Поки що з імовірністю 95% прогнозують, що він не впаде на Землю, але всяке може трапитися, він може змінити траєкторію”, – попередив Росс.

Читайте також:ДІВЧИНКА З ФРАНКІВСЬКА ВРАЗИЛА СУДДІВ НА ТЕЛЕШОУ “УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ. ДІТИ” (ВІДЕО)