fbpx

П’ять знаків зодіаку, яким буде важко пережити ретроградний Меркурій

П’ять знаків зодіаку, яким буде важко пережити ретроградний Меркурій.

З 21 квітня до 15 травня Меркурій стане ретроградним. Планета вплине на всі процеси, але життя кількох представників зодіакального кола зміниться сильніше, ніж у інших. Астрологи розповіли, хто входить до групи ризику.

Овни

Не вдалий період для кар’єри Овнів. Представники знака втратять віру в себе та свої сили, підвищення на роботі та фінансове зростання видадуться недосяжно далекими. Ретро-Меркурій несе уповільнення всіх процесів, що подіє на вогняних натур гнітюче.

Зробити з цим нічого не можна, складний період потрібно просто перетерпіти. В особистому житті теж не все буде гладко: найближчі три тижні зросте ризик посваритися через непорозуміння з близьким.

Близнюки

Планетою-покровителем цього знака є Меркурій, тому Близнюки особливо схильні до впливу ретроградного періоду. Представники повітряної стихії найближчі три тижні переживатимуть занепад духу та відчуття фізичного виснаження.

Деколи сил не вистачатиме навіть на рутину: помити голову або дійти до магазину видасться непосильним завданням. Близнюкам буде важко звикнути до думки, що миттєво вирішити складнощі неможливо.

Раки

Загальмованість у роботі вдарить по самооцінці Раків. Будь-які негаразди водний знак почне приймати на свій рахунок. Зірки рекомендують Ракам відмовитися від особистих розмов із начальством, склок та пліток із колегами.

Здійснювати дорогі покупки поки що не варто. Бажання вирушити на шопінг для Раків буде продиктовано необхідністю отримати приємні враження. Нова річ себе не виправдає – Раки засмутяться про втрачені гроші, а настрій врятувати не вдасться.

Стрільці

Стрільці захочуть ризикувати. Новий спорт обернеться для вогняного знаку неприємностями, а спроба озолотитися на лотерейних квитках виллється у фінансові проблеми.

Проводьте більше часу на природі та присвятіть себе творчості – тоді ретроградний Меркурій пройде непомітно.

Козероги

Представники знака відчують, що терпінню прийшов кінець і скоро полетять голови. Пам’ятайте, що ретроградний Меркурій всього на три тижні, а з наслідками поспішних рішень доведеться розбиратися ще довго.

Уникайте неприємних ситуацій та утримайтеся на три тижні від того, щоб пробувати нове. Козерогам важливо провести період із 21 квітня по 15 травня у спокійній знайомій обстановці.

You cannot copy content of this page