fbpx
Події
П’ять тисяч співробітників “Укрспирту” під Кабміном вимагають відставки міністра Кутового

У середу, 14 грудня, працівники державного підприємства “Укрспирт” вийшли на акцію протесту, організовану об’єднаною організацією профспілки працівників АПК у ДП “Укрспирт”.

Близько 08:00 люди почали збиратися напроти будівлі Кабінету Міністрів України. Працівники невдоволені роботою тимчасово виконуючого обов’язки директора підприємства Олега Дрожжина та його непрозорим призначенням на таку високу посаду з подачі міністра Тараса Кутового.

За словами протестувальників, після призначення Дрожжина на держпідприємстві почався хаос – фахівців масово звільняють, а самі заводи закривають без логічних причин. Також нинішнє керівництво підозрюють в масовому виробництві й збуті нелегального спирту. Учасники акції протесту озвучили ряд вимог до Кабміну:

звільнити міністра АПК Кутового, підтримати законопроект “Про демонополізацію спиртової галузі за участі трудових колективів”, припинити неправомірні дії керівництва підприємства і забезпечити проведення конкурсу на посаду керівника “Укрспирту”, відмінити постанову уряду №672 від 28.07.2010 “про створення Державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості”, а також ухвалити закон про обов’язковість використання біопалива на території України, що дозволить збільшити потужності виробництва.

Крім того, люди вимагають дозволити платити податки не за місцем реєстрації ДП “Укрспирт”, а до місцевих бюджетів, де розташовані підприємства спиртової галузі. Очікується, що на мітингу буде оголошено про створення радикальної організації “Стоп незаконний спирт”, яка діятиме разом із ЗМІ і правоохоронними органами, щоб зупинити нелегальний оборот “чорного” спирту. В разі невиконання вимог протестувальники погрожують почати безстрокову акцію під стінами Кабміну.

Читайте також:  В Івано-Франківськ привезли найскандальнішу ялинку України

Джерело.

facebook