fbpx
Дозвілля
П’ять років жив і ні про що не шкодував. Вдома дружина, а десь чекає кохана. Я аж помолодшав враз, та не довго музика, як кажуть грала. Все змінилось якось так раптово і геть не по плану

Коли був ще студентом, я одружився. Перше кохання, молодість і таке інше. Загалом, звичайна історія. Одружилися, з’явилися діти, побут і рутина. Все, як у всіх. У нашому сімейному житті було різне, і хороше, і те чого і згадувати не варто. Жили як всі – ростили дітей, працювали і так далі. Не можу сказати, що мені чогось не вистачало. Я був цілком задоволений своєю долею.

Коли мені було близько сорока, я познайомився з однією молодою жінкою. Вона була моєю колегою, прийшла до нас на роботу. Така красива, просто диво! Ну, правда, як з картинки в журналі! Коротше кажучи, вона мені дуже сподобалася. Я був наче заворожений. Весь час думав про неї, мені хотілося бути поряд. Я сам не очікував від себе такого, але нічого не міг вдіяти з собою! Закохався і все! Прямо, як хлопчак якийсь! Та й вона не була байдужа до мене. Надавала мені увагу, загравала.

Через деякий час наші стосунки переросли в роман. Просто так вийшло якось і ми не збиралися зупинятися. Нам було дуже добре разом. Тоді, я навіть не думав, про те, що це неправильно, що я зраджую дружині. Я хотів бути з цією людиною, і мене не могло ніщо зупинити. Своїй коханій я відразу розповів про те, що одружений. Це її анітрохи не бентежило. Ми зустрічалися таємно, адже я не хотів залишати свою сім’ю.

Через кілька років наших відносин, моя коханка відчула, що при надії. Вона подарувала мені сина. Я був такий щасливий! Не міг повірити, що все це відбувається зі мною! Ось уявіть, що живеш багато років, і, здавалося б, життя вже склалася, а тут, в один момент, все змінюється! Ти ніби починаєш жити заново і все, що було в минулому, начебто і не було! Здається, що почав життя з чистого аркуша. Ось такі відчуття були у мене тоді.

Минуло ще кілька років. Весь цей час я продовжував жити на два будинки. Казав дружині, що їду у відрядження, а сам був у коханої. Нікого з них я не міг залишити. Так і жили. Ось тільки з роками, моя кохана стала дуже вимоглива. Не знаю, може її так змінило материнство. Адже тепер вона була відповідальна ще й за малюка. Мого малюка, якого вона ростила в основному сама.

Казала, що повинен краще забезпечувати їх, адже вона матір мого сина. Того, що у мене є ще одна сім’я вона в розрахунок не брала. Пояснень просто не чула! У мене ж є й інші діти, яких я забезпечую!

А вдома дружина чекає. Вона хоч працює, але те, що я почав менше грошей у родину приносити, відчула одразу. І теж не задоволена.

Це триває уже рік. З початком літа от прямо хоч тікай від них. Усі хочуть на відпочинок і економ варіант нікого з них не влаштовує. Кожна хоче найкращого.

Я так втомився, людоньки. Розумію, що потрібно обрати одну, але кого, адже люблю обох.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.