fbpx

П’ять частин нашого тіла, яких краще не торкатися руками

Звикли завжди чистити вушка ватними паличками?

Чи ручки прямо тягнуться до сідничок? Здавалося б, звичні речі! А якщо я вам скажу, що це робити категорично не можна? Що ці частини тіла краще взагалі не торкатися руками? Не дивуйтеся, це справді так!

Представляємо до вашої уваги п’ять неочікуваних частин нашого тіла, до яких не можна торкатися руками.

Як ви вже зрозуміли, перше місце займають сіднички. До них нам можна торкатися або в туалеті, або в душі. І на цьому все. Справа в тому, що на сідничках міститься безліч шкідливих бактерій! Тому, якщо ви до них доторкнулися, то негайно біжіть до ванної кімнати та дуже ретельно вимийте ручки!

На другій сходинці в нас знаходяться вушка. Засовувати що-небудь до вух – це дуже велика помилка, та дуже небезпечно! Адже таким чином ми дуже легко можемо пошкодити тоненьку шкіру вушного каналу. Якщо щось чешеться – біжіть до лікаря! А чистити вуха ватними паличками категорично не можна! Адже ви можете стати глухеньким…

Третю позицію займає обличчя. Не варто торкатися його руками, якщо в цьому немає необхідності. На наших руках знаходиться безліч мікробів, які можуть спричинити багато захворювань та інфекцій. Також це призводить до появи прищиків.

Четверта частина тіла – носик, а точніше, його внутрішня частина. Вчені проводили цікаве дослідження, яке показало, що люди, які часто лазять до свого носика пальчиком страждають на золотистий стафілокок, а ця інфекція може призвести навіть до смерті!

І, нарешті, на п’ятій сходинці нашого топу розмістилися очі. До слизистої оболонки дуже легко занести безліч небезпечних інфекцій. Не можна торкатися чи терти оченятка! Якщо ж вони постійно чешуться – біжіть до лікаря!

Читайте також: Коли твоїй мамі сімнадцять і вона “С*ка” (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page