fbpx
Події
П’яний прокурор покусав патрульного (відео)

У Хмельницькому п’яний чоловік, представляючись військовим прокурором, влаштував бійку з патрульними і навіть вкусив одного з них за руку.

“Проїжджаючи по вулиці Володимирській, патрульні помітили людину, яка вчиняла протиправні дії проти жінки з дитиною: чіплявся, брав за шию і вирвав телефон. Ми прийняли рішення зупинитися і довідатися, що сталося. Жінка хвилювалася і нічого не могла пояснити.

Чоловік поводився агресивно і неадекватно, лаявся на працівників і дружину. На законні розпорядження припинити правопорушення не реагував.

Потім штовхнув спочатку мене, потім напарника. Ми застосували наручники, доставили його в лікарню, потім у відділ поліції”, — пояснив старший інспектор поліції Володимир Войціцький. Чоловік, якого затримали, лютував, лаявся і вкусив одного з патрульних.

Поліцейським чоловік сказав, що працює у військовій прокуратурі, однак журналістам це не підтвердив і не спростував.

У медустанові заявив, що його затримали незаконно, проте визнав, що він п’яний. У його крові виявили 1,13 проміле алкоголю.

Нарікав, що його били і порвали одяг. На затриманого склали протокол за злісну непокору законному розпорядженню або вимогам працівника поліції.

Офіційної інформації від управління патрульної поліції міста поки немає.

Читайте також: Поїзд Дніпро – Одеса, те, що сталося цієї ночі я буду пам’ятати все своє життя

ukus

Джерело.