fbpx
Дозвілля
Отримав диплом разом зі своєю внучкою: чоловік витратив 70 років, щоби здобути омріяну освіту

Онучка стала бакалавром у сфері комунікації, а її дідусь закінчив факультет економіки.

Вчитися ніколи не пізно. Яскравим прикладом цього є неймовірна сімейна подія, яка сталася у США. В один день ступінь бакалавра був присвоєний дідусеві та його внучці. Техаський університет видав дипломи Мелані Салазар, якій виповнилося лише 23 роки, а також її дідусю Рене Нейрі, якому 88 років.

Онучка стала бакалавром у сфері комунікацій, а її дідусь закінчив факультет економіки. Внучка в цій ситуації досить легко отримала диплом, як і багато інших студентів. Почала навчання вона у 2016 році. А дідусь на здобуття вищої освіти витратив понад 70 років.

Річ у тому, що на регулярній основі чоловік проходив курси, що викладаються в університеті, починаючи з другої половини минулого століття. Але при цьому він був неймовірно зайнятим і йому постійно не виходило закінчити навчання. Він працював одночасно в одному з місцевих банків, також займався вихованням п’ятьох дітей і виступав як активний громадський діяч.

Після того, як Мелані закінчила школу, дідусь вирішив, що настав час реалізувати свою мрію. Він разом з внучкою вступив до університету.

Незважаючи на те, що вони з внучкою не мали загальних занять, все ж разом їздили на навчання та спільно готувалися до пар.

Пандемія коронавірусу стала причиною того, що відвідувати заняття для людини похилого віку було вкрай небезпечно, а з переходом на дистанційне навчання у дідуся виникли багато труднощів.

Незважаючи на всі ці перешкоди, чоловік все ж таки зміг отримати бажану освіту. Також адміністрація університету нагородила старенького спеціальним ступенем визнання за всі докладені ним зусилля.

Фото: New York Post