fbpx
Події
Отруєння в харківському аквапарку: кількість постраждалих зросла

У харківському аквапарку отруїлися 20 осіб, серед яких дітей. Про це повідомили в прес-службі поліції.

У п’ятницю, 10 березня, в лікарню доставили трьох дітей – 7, 11 і 15 років, з ознаками отруєння невідомою речовиною. Після цього в медустанову звернулися ще троє дітей – 8,15 і 12 років. Зараз вони перебувають у лікарні під наглядом медиків, їм зроблені всі необхідні процедури.

Потім кількість постраждалих від отруєння невідомою речовиною в аквапарку зросла до 20 людей, повідомили в прес-службі Харківської ОДА.

“Первинний діагноз – отруєння парами хлору”, – сказав заступник голови ОДА Олександр Скакун.

Заступник голови ОДА також зауважив, що з боку керівництва аквапарку “Джунглі” були спроби перешкоджати проведенню слідчих дій, зокрема, забору води. Незважаючи на це, паркан був зроблений. За попередньою інформацією, її хімічний склад не відповідав нормам. Нині проводяться слідчі дії. Розслідування події перебуває на контролі керівництва ГУНП України в Харківській області та Харківської ОДА.

Читайте також: Невдало скупалися: в Харкові діти отруїлися в аквапарку

Зазначається, що діти з батьками прийшли в аквапарк святкувати день народження.

Слідчий Слобідського відділу поліції відкрив кримінальне провадження за ч.1 ст. 137 (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей) Кримінального кодексу України. Перевірка обставин триває.

Джерело.