fbpx
Дозвілля
От тут мої рожеві окуляри злетіли остаточно. Наступного ранку я зібрала свої речі, а старанно написаний чоловіком список поклала на рулон туалетного паперу у вбиральні, саме там йому було і місце. Поглянула востаннє на його ідеально вичищений дім і на своє змарніле відображення у дзеркалі. Уперше за рік розпустила своє шикарне каштанове волосся і нанесла макіяж. Щиро подякувала свого чоловіка за науку і пішла витерши ноги на порозі

У нас була шикарне весілля, а після романтична подорож до Єгипту. Я вперше побувала в іншій країні. Я була настільки щаслива, всі подруги мені заздрили.

По приїзді, я зібралась іти на роботу, адже відпустка добігла кінця, але чоловік заявив, що працює тільки він, а я не повинна більше про це навіть і згадувати, адже тепер я заміжня жінка і всі мої примхи і потреби повинен чоловік виконувати. Він не хотів щоб я працювала за копійки і приходила втомленою з роботи.

«Який він турботливий» – подумала щасливо я, і погодилася на його пропозицію. Уявляла, як же буде у нас все добре і прекрасно у майбутньому, адже я витягла по справжньому діамантовий квиток у життя.

Але реальність виявилась далекою від мрій. Він не одразу себе показав, ні. Спочатку він поводився досить таки добре, але з часом змінився до невпізнання. Повернувшись з роботи він обходив і оглядав квартиру. Порядок він так перевіряв. Вийшовши на балкон, дивився, як я речі вивісила і які саме прала. Переглядав чек із магазину і звіряв із вмістом холодильника і шафок з крупами і приправами. Але, як би я не годила, він залишався невдоволеним. То я на гривню більше витратила, то за ніжкою крайньої шафки на кухні була крихта хліба.

А одного разу ввечері він поклав мені на тумбочку список. Я поглянула і ледь дар мови не втратила – там було написано, що саме він хоче, щоб я зробила і приготувала йому завтра. Причому, скрізь було зазначено скільки саме часу я маю витратити на те, чи інше завдання.

От тут мої рожеві окуляри злетіли остаточно. Наступного ранку я зібрала свої речі, а список поклала на рулон туалетного паперу у вбиральні, саме там йому було і місце. Поглянула востаннє на його ідеально вичищений дім і на своє змарніле відображення у дзеркалі. Уперше за рік розпустила своє шикарне каштанове волосся і нанесла макіяж. Щиро подякувала свого чоловіка за науку і пішла витерши ноги на порозі.

Звісно, він не хотів мене відпускати, Так, було не просто, але я все витримала, адже у мене була ціль – зберегти себе. Я ж себе вже майже втратила з ним, а завдяки отому списку – знайшла знову. Я досі йому вдячна за цю науку. Пояснив він мені дуже дохідливо раз і на все життя.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.