fbpx
Дозвілля
Основна ознака, яка відрізняє заміжню жінку в натовпі від вільної дівчини

Якщо говорити про різницю між заміжньою жінкою і незаміжньою дівчиною в колишні часи, то вона була очевидна. Фасон одягу, зачіска – всі ці соціальні атрибути були покликані вказувати на її сімейний стан.

Зараз такі речі стерлися, ніхто не обмежує жінок ні у виборі стилю, ні у виборі конкретного кольору, крою або дизайну одягу. Але дещо все ж залишилося.

І це – погляд. Заміжня жінка дивиться на чоловіків кpuтuчніше. Без очікування, без пошуку або внутрішнього вибору, який в цілому природний для дівчини на виданні.

Вона дивиться прямо і тверезо тому, що стоїть на сходинку вище в плані життєвого досвіду. Саме тому пcихoлоги радять подругам, які шукають любов, по можливості показувати нових знайомих навченим досвідом сімейним дамам.

Читайте також: ЧОГО НЕ ВАРТО РОБИТИ, ЯКЩО ВИ ПРОКИНУЛИСЯ ПОСЕРЕД НОЧІ

Тільки дуже важливо, щоб це була жінка з нормальною сім’єю і гармонійними в ній відносинами. Тричі рoзлучeна подруга навряд чи дасть молодій дівчині цінну пораду з приводу щасливого шлюбу.

Цікаво, що з цього приводу було проведено науковий експеримент. Фотографії привабливих чоловіків показували як вільним жінкам, так і тим, хто вже був у шлюбі. А на запропонованих ним фотографіях – не просто людина, а ситуація. Наприклад: чоловік спізнюється на роботу, чоловік купує бабусі продукти і т.д.

А після, просили скласти думку про чоловіків. Так ось заміжні учасниці були менш лояльні в оцінці і рідше закривали очі на якісь чоловічі недоліки.

Джерело.