fbpx
Події
“Осінь у повний зріст”: Україну заллє дощами і різко зміниться погода

Починаючи з четверга, 6 вересня, в Україні зміниться погода: з Балкан прийде циклон, який принесе похолодання і дощі. Негода увірветься в Україну з південного заходу і протягом п’яти днів “проутюжить” всю територію країни – через центр на північ і схід. При цьому вже з суботи, 8 вересня, відчутно похолодає, особливо вночі.

Про це повідомили в українському Гідрометцентрі.

Так, у четвер, 6 вересня, негода розділить Україну рівно по Дніпру: на правобережжі прогнозують дощі, місцями з грозами, а на лівобережжі сонячно та сухо. Відповідно температура повітря в західних областях знизиться до + 20-22, в центрі буде до +26, а на півдні і сході до +28.

У п’ятницю, 7 вересня, дощова погода “продавить” дніпровський річковий бар’єр і просунеться далі на схід країни, захопивши Полтавську і Дніпропетровську області. Температурний режим збережеться на рівні попереднього дня.

У суботу, 8 вересня, дощі змістяться із заходу через центр на південний схід України. У західних же областях прогнозують сонячну та суху погоду. Хоча на Волині можливі невеликі дощі. З дощами прийде і невелике похолодання – температура повітря знизиться на 1-2 градуси.

У неділю, 9 вересня, погода буде схожою з попереднім днем. По всій території України встановиться комфортний температурний режим. Вдень повітря прогріється до + 23-26. А ось вночі температура місцями впаде всього до позначки + 10-11 градусів.

У понеділок, 10 вересня, за даними синоптиків, погода буде схожою з попередніми днями. На заході і в частині центральних областей сухо та сонячно, а на решті території країни – дощі. Денна температура повітря знизиться ще на 1-2 градуси.

Джерело.