fbpx
Дозвілля
Осадча вагітна другою дитиною? (фото)

Останнім часом з’являється багато новин про поповнення в зіркових сім’ях, вагітність або ймовірну вагітність знаменитостей. На цей раз з’явилися чутки про те, що телеведуча Катя Осадча готується вдруге стати мамою.

Катя Осадча в рамках програми «Світське життя» часто задає незручні і каверзні питання представникам політичної еліти, зірок шоу-бізнесу. Телеведуча надихає безліч жінок своїми стильними нарядами, які вдало підкреслюють всі достоїнства її фігури.

Але останнім часом шанувальники стали помічати, що Катя почала віддавати перевагу більш просторому одязі, в соціальних мережах Instagram і Facebook все частіше з’являються пости про вагітність української зірки, деякі передплатники навіть стверджують, що бачили, як Осадча вибирала в дитячому магазині коляску.

Вперше інформація про цікаве положення Каті Осадчої з’явилася цієї осені після перших випусків «Світського життя», шанувальники звернули увагу на сріблясту обтягуючу сукню, яка підкреслила акуратний животик Каті. Цей наряд і викликав безліч суперечок у громадськості.

Читайте також:ТЕЛЕВЕДУЧА КАТЯ ОСАДЧА ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛА СВОЇХ БАТЬКІВ (ФОТО)

Від випуску до випуску передачі стає очевидним той факт, що якщо раніше завжди струнка Осадча воліла приталені наряди, то тепер все частіше з’являється на публіці в сукнях вільного крою.

Все рідше телеведучу знімають в профіль, щоб відвернути увагу глядачів від змінених форм знаменитості. Що теж підігріває інтерес шанувальників і породжує нові чутки про вагітність Каті Осадчої.

Поживемо-побачимо, як йдуть справи насправді, якщо Катя Осадча знаходиться в цікавому положенні, то скоро приховувати це стане дуже складно!

Джерело.

facebook