fbpx
Дозвілля
Ось я знову заміжня, мій чоловік Арсен дуже сильно любить мене. А я його вже ні. За два роки спільного життя мої почуття до нього кудись зникли. Я йому все чесно розповіла і запропонувала розлучитися

Якщо я добре пам’ятаю, то десь протягом тринадцяти років я максимум тиждень була без стосунків, з одним кавалером розходилася, наступний миттю з’являвся.

З кожним із моїх хлопців, а потім чоловіків я зустрічалася недовго. Дуже швидко закохувалася і ще швидше мене наздоганяло розчарування.

За двадцять років я вже звикла до своєї поведінки. І ось я знову заміжня, мій чоловік Арсен дуже сильно любить мене. А я його вже ні. За два роки спільного життя мої почуття до нього кудись зникли. Я йому все чесно розповіла і запропонувала розлучитися, щоб не обманювати одне одного. Його реакція мене вразила, він поводив себе так, немов я розбила всі його мрії в житті.

Мені стало шкода Арсена, але добре, що моя совість була чистою, бо на той час, я вже встигла захопитися Денисом ─ тренером з особистісного росту. Цей чоловік вразив мене своєю харизмою й інтелектом. Він, то дуже близько притягував мене до себе, то відштовхував своєю холодністю. Гра, інтрига, таємничість людської натури ─ саме це викликало у мені невгамовну цікавість.

У Дениса я була не одною такою красивою, але дуже хотіла стати єдиною. Я взяла собі за мету домогтися його! У любові, як і на війні… всі засоби хороші!

Отже, я почала здобувати його прихильність, бо добре знала, як це зробити. Я перечитала уйму розумних книжок і передивилася безліч відеоуроків, в яких розповідали, як жінці підкорити бажаного чоловіка. Я бачила, що йому дуже подобається все те, що я можу йому запропонувати. Намагалася часто ініціювати наші зустрічі, створювати відповідну атмосферу, демонструвала свою начитаність і освіченість. Доказом моєї перемоги повинна була стати його пропозиція руки і серця.

В один з літніх вечорів, ми сиділи з ним на морському узбережжі і спостерігали захід сонця. Я притулилася до нього і ніжно цьомнула. Денис подивився на мене, хотів щось сказати, але раптом задзвонив його телефон. Мій герой став осторонь від мене і відповів на дзвінок. Захоплено розмовляючи, він прогулювався берегом. Пізніше я запитала: «А хто це тобі дзвонив?», Денис відповів: «Одна знайома».

Я вирішила усе перевірити і коли мій благовірний пішов у душі, я спробувала залізти в його смартфон, але той був захищений паролем. Та через кілька секунд мені пощастило. Прийшло повідомлення на вайбер і я змогла прочитати такі слова: «Милий, о котрій тебе завтра чекати? Я дуже сильно скучила».

Коли Денис повернувся я запитала його прямо: «Ти крім мене з кимось зустрічаєшся?». Він абсолютно спокійно відповів: «Звичайно! Ти, дуже класна, але й решта моїх дівчаток справжні запальнички! Кожна мені подобається по-своєму! Брехати не буду, одружуватися з жодною з вас не збираюся! Мене влаштовує такий хід подій! У шлюбі і серйозних стосунках я швидко втрачаю інтерес. Зникає якась інтрига! »

Вперше в житті до мене повернулися мої ж слова! Я вже встигла закохатися в цю людину, і мені було вкрай складно чути правду. Мені здавалося, що це крах усіх моїх життєвих надій. І тут я пригадала останню розмову з моїм чоловіком та його погляд! Я нарешті зрозуміла, що він тоді відчував насправді!

Фото ілюстративне.