fbpx

Ось, виявляється, чому не можна ходити в гості з порожніми руками!

А ви теж можете прийти в чужий будинок з порожніми руками?

Виявляється, цього робити категорично не можна. Потрібно обов’язково принести хоча б невеликий подарунок від себе. І ось чому…

У кожного з нас є чим поділитися. Віддавайте, даруйте іншим радість, приносьте подарунки – нехай маленькі, нехай нематеріальні, але ви здивуєтеся, як зміниться якість вашого життя!

Прочитайте цей уривок з книги Діпак Чопра “Сім духовних законів успіху”:

“Зустрівши кого-небудь, Ви можете мовчки послати йому благословення, побажати йому щастя, радості і побільше сміху. Цей вид мовчазного дарування володіє дуже великою силою.

Одна з корисних речей, яку навчили мене в дитинстві і якої я навчив своїх дітей, – це ніколи не приходити ні в чий будинок з порожніми руками, ніколи ні до кого не приходити без подарунка.

Ви можете сказати: “Як я можу давати іншим, якщо в даний момент мені самому бракує?”

Ви можете принести квітку. Одна квітка.

Ви можете принести записку або листівку, які щось скажуть про ваші почуття до тієї людини, до якої ви прийшли.

Ви можете принести комплімент. І цим поліпшити настрій.

Ви можете принести молитву … і цим підтримати господаря будинку.

Прийміть рішення давати, куди б Ви не пішли, кого б Ви не побачили. Чим більше ви даєте, тим більше впевненості ви набуваєте завдяки чудовій дії цього закону. А коли ви отримуєте більше, ваша здатність більше давати також зростає.

Наша справжня природа – це багатство і достаток, ми багаті від природи, тому що природа підтримує будь-яку нашу потребу і бажання. Ми нічого не втрачаємо, тому що наша сутність – чиста потенційність і нескінченні можливості. ”

Тепер ви точно знаєте. Що в гості не можна ходити з порожніми руками і поганими думками. Навіть якщо вам нічого віддати – ви можете підтримати господаря будинку добрим словом або допомогою.

Сподобалася стаття? Поділіться нею з друзями!!!

You cannot copy content of this page