fbpx
Події
Ось така ціна лайків і репостів. Ганна Маляр навела конкретний приклад того, скільки шкоди завдає один необдуманий пост у соцмегрежі

30 квітня на своїй сторінці у Facebook заступниця міністра оборони України Ганна Маляр навела конкретний приклад того, скільки шкоди може завдати один необдуманий пост у соцмережі.

Далі пряма мова:

“Міноборони та ЗСУ неодноразово зверталися до всіх вас, шановні українці, із проханням не оприлюднювати результати військових операцій до того, як це зробить Генштаб.

Не треба писати про звільнені села чи міста до оприлюднення цієї інформації Міноборони або ЗСУ. Чому? Тому що ворог після ваших публікацій починає їх знову атакувати. Ворог чутливий до публічності. Після перемоги поясню причини.

Коли ЗСУ надійно закріпляться на рубежі, від вас ніхто не буде цього приховувати. Одразу буде офіційно повідомлено”, – написала заступниця міністра.

За її словами “показовий випадок шкідливої для оборони публічності” стався вчора, коли відомий блогер (ім’я блогера не повідомляється) повідомив про звільнення села Руська Лозова й “у тому ж посту оприлюднив ще дві речі, про які не треба було публічно писати”.

“Інформація миттєво набула масштабного розголосу, на нас просто посипалися запити і нам довелося її підтверджувати. А вже ввечері там почалося загострення. Ворог активізувався.

І станом на зараз там шестеро порaнених (оновлюю: поки ви читаєте цей пост, уже один зaгиблий і 12 порaнених. Ось така ціна поста і лайків).

Так, цю інформацію вам можуть надавати знайомі військові прямо з передової, але право її публічно поширювати належить Генштабу та Міноборони. Бо ця інформація є частиною військової операції. Не треба все, що ви знаєте, писати в соцмережах”

Миру нам усім!

Головне фото ілюстративне з вільних джерел.