fbpx
Події
“Ось так тепер, Європа!” Киянка поділилася цікавою історією із метро

У київському метро моментально відреагували на скаргу пасажира щодо брудного вагону.

Про цей випадок розповіла керівник українського Центру підтримки аеророзвідки Марія Берлінська на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Київське метро, один з останніх вечорів липня. На перегоні між станціями до радіоточки зв’язку з машиністом підходить трохи піддатий чоловік. Натискає кнопку, щось емоційно пояснює машиністу. Всі озираються, я теж. Мені природно цікаво, тому що я вперше бачу, щоб хтось зв’язувався з машиністом.

Ми під’їжджаємо до станції, запис оголошує станцію “Нивки” з проханням поступатися місцем людям похилого віку. У тиші станції ми чуємо, як чоловік повторює у радіоточку: “Там у вас наблював хтось, у кінці п’ятого вагону!”. На що машиніст відповів: “Вас почув, спасибі за звернення”, – почала вона розповідь.

За словами жінки, у той же момент у вагон зайшли три прибиральниці, миттєво витираючи всю “скаргу” чоловіка.

“Прибиральниці виходять, двері зачиняються. Все відбувається настільки швидко, що чоловік вмить розгублено оглядає вагон, переконуючись по нашим обличчям, що це йому не наснилося. Потім розгинається від радіоточки, переможно розрівнює плечі і йде на свій вже чистий пасажирський шматок простору. Наостанок він урочисто сказав всім очевидцям: “Ось так тепер, Європа!” – написала вона.

Читайте також: Немає часу з вами возитися: на екскурсію на завод Roshen не впустили дитину з інвалідністю

Джерело.