fbpx
Дозвілля
Ось що за дружини пішли? Прибирає за неї робот-пилосос, посуд миє посудомийка, і дитину вчать всьому теж інші люди. У чому тоді її користь суспільству? Чому я з усім цим справлялася сама, та ще й підробляти встигала, а вона спокійнісінько на чужій шиї сидить?

Я – жінка на пенсії. Є син і внучка 4 років. Син у мене молодець – Вітя працює автомеханіком у Києві, і отримує великі гроші. Давно вже міг би купити другу квартиру, або відкрити свою автомайстерню, та ось дружина його спускає весь сімейний бюджет незрозуміло куди.

Я живу в області, тому часто їздити до них не можу. Кілька років тому серйозно занедужала, і довгий час зі своїм синочком і його донькою не бачилася. Невістка в цей період не відпускала Вітю до мене, утримуючи його маленькою дитиною. Мабуть за цей час і відбулися глобальні зміни в їхній родині…

Ще до знайомства зі своєю майбутньою дружиною, мій синочок взяв в столиці квартиру в іпотеку, і виплачував її своїми силами. А коли з цією панянкою познайомився, то відразу у нього почало не вистачати фінансів. Довелося нам з батьком допомагати. Коли вони збиралися одружитися – ми понабирали кредитів, а батьки невістки навіть скидатися не захотіли, сказали: «нехай чоловік платить». Ми це абияк пережили, але осад залишився.

Зараз живуть вони вже близько 5 років в шлюбі і виховують внучку мою – Марічку. Дитина – як дитина. Їй би бігати, та стрибати, а її мама постійно по різних гуртках ганяє… Ось що їй там робити? Болячки хіба що збирати? І при цьому грошей на її секції йде сила-силенна – я коли дізналася суму, мені аж погано стало. А невістка стоїть навпроти, дивиться на мене і посміхається, мовляв: «А як ви хотіли? Дитину розвивати потрібно!».

Так хто ж їй не дає внучку розвивати? Брала б альбом з фарбами, так малювала б з нею разом. Та ні ж, вона Марічку в її 4 роки примудрилася на живопис записати! І водить туди як на роботу – два рази на тиждень. А крім цього ще басейн і спів… Страшно говорити, скільки це все у Києві коштує!

Ось що за дружини пішли? Прибирає за неї робот-пилосос, посуд миє посудомийка, і дитину вчать всьому теж інші люди. У чому тоді її користь суспільству? Чому я з усім цим справлялася сама, та ще й підробляти встигала, а вона спокійнісінько на чужій шиї сидить?

Мені прикро за синочка свого, що йому жінка попалася така безрука, яка нічого не вміє, а тільки його зарплату переводить. Він працює практично без вихідних, додому приходить пізно ввечері, а вона по пів дня прохолоджується – дитину відведе в секції і після цього то на манікюр, то в перукарню йде… Якби вона так бездумно гроші його не витрачала, то він вже давно мільйонером став! За внучку мені іноді теж буває страшно – який приклад вона візьме з матері? Хочу вже зібратися і переїхати до них, ось тільки невістка протестує проти цього…

Фото ілюстративне.