fbpx
Дозвілля
Орися геть випадково дізналась про долю колишнього. Не довго думаючи, зібралась і привезла його прямо з вулиці у свій дім

Коли Орисі Миколаївні виповнилося тридцять, вона зрозуміла, що доля «старої» для неї практично забезпечена. А сімейного щастя хотілося, щоб і чоловік, і діти, як у інших. Але відповідного жениха не намічалося, хоча шанувальників мала достатньо.

Одного разу Орисі зателефонувала колишня однокласниця і покликала на вечір зустрічі. Вирішивши казати всім неправду, щоб не виглядати невдахою, Орисі придумала «легенду» про своє щасливе сімейне життя.

Серед колишніх «однокашників» був Денис, з яким колись Орисю пов’язували почуття. Після зустрічі він пішов її проводжати і, якось само собою все вийшло. На ранок Денис обійшов її скромне житло і відразу визначив – ніяких дітей, а тим більше чоловіка у Орисі немає. Попиваючи чайок, він ненароком заявив, що теж вільний і не проти продовжити відносини. Зваживши всі «за» і «проти», Орися погодилася, сподіваючись, що «стара любов не іржавіє» і цілком може стати основою для сімейного щастя.

Правда, незабаром з’ясувалося, що Денис зовсім не той чоловік, про який мріяла Орися. Він любив залити за комір, гроші вважав папірцями, які витрачав з карколомною швидкістю. Але на той час у них з’явилась донька і Орися зрозуміла, що розійтися з чоловіком, який став уже не коханим так просто не вийде.

І все ж вона зважилася – якось розділила все що нажили разом і почала пошуки нового кохання.

Після розлучення минуло три роки. Орися випадково зустріла давню подругу, яка ненароком згадала і про Дениса. Мовляв, після розлучення парубок пустився берега і тепер у нього абсолютно нічого немає. Першою думкою було – заслужив! Але потім згадалися щасливі моменти, прожиті разом, і одвічна жіноча жалість взяла верх.

Орися знайшла колишнього чоловіка, привела його додому, допомогла влаштуватися на роботу. Денис зізнався, що «не бачив сенсу життя» тому, що дуже любив Орисю і дочку, але, мабуть, недостатньо цінував це. І, тільки коли втратив все, усідомив, чого він позбувся.

Вона байдуже спостерігала за спробами Дениса налагодити відносини, вела звичне життя, сприймаючи його, як тимчасового квартиранта. Через півроку, вставши на ноги, Денис, так і не дочекавшись від Орисі крок у відповідь, заявив, що знайшов знімне житло і йде.

Він обіцяв допомагати дочки, але в майбутньому не заважати Орисі в пошуках свого щастя. Спостерігаючи, як колишній чоловік збирає речі, жінка раптом реально відчула таку порожнечу в душі, що хоч вовком вий.

Кажуть, від ненависті до любові один крок. А хто сказав, що зворотна дорога неможлива? Так, вона набагато довше і складніше, тому що відіграють роль минулі образи, але пробачити і визнати свої помилки ніколи не пізно, тому що любов, перевірена такими випробуваннями, іноді стає міцнішою.

Ще через рік у Орисі і Дениса з’явилась друга дочка. Їм заздрять всі, вважаючи ідеальною сімейною парою, але ніхто не здогадується, через які життєві перипетії вони прийшли до свого довгоочікуваного щастя.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.