fbpx
Дозвілля
Оригінальне освідчення: американець пробіг 500 км заради коханої-українки

Американець 33-річний Ізяслав Коза завершив 500-кілометровий марафон Швейцарією. Пробіг влаштував, щоб освідчитися в коханні своїй дівчині.

Марафон тривав 10 днів, пише The Local. 22 травня Коза вирушив з Мюстера на кордоні з Італією. Фінішував 31 травня у містечку Шансі кантону Женева. Щодня пробігав до 50 км. Їжу, воду і речі мав із собою. Ночував у готелях. Загалом подолав близько 500 км.

Дорогою він підхопив застуду, натер ноги, зіткнувся з сильною спекою. Попри це, був приємно вражений мальовничими краєвидами й гостинністю швейцарців. Фото й відео розмістив у себе на Facebook.

Чоловік народився в Молдові. Мешкає у Нью-Джерсі, США. Досвідчений стаєр. Раніше подібні марафони здійснив у п’ятьох інших країнах. Зокрема, перетнув Кубу, Ірландію і Францію.

Пробіги присвячував своїй коханій Аліні Дроновій. Дівчина родом із Харкова. Живе у Нью-Йорку.

“Усі ці експерименти робив, щоб завоювати її серце. У тепличних умовах легко говорити про почуття. Але такі зізнання можуть здатися лише красивими словами. Коли робиш надзусилля, виходиш із зони комфорту, це важче. Але й переконливіше”, – говорить хлопець.

Швейцарія стала фінальною країною його “марафону кохання”. Саме тут жила Аліна перед тим, як переїхати до США.

В останній день пробігу вона прилетіла у Швейцарію. Ізяслав запропонував їй руку й серце. У відповідь почув очікуване “Так”.

Читайте також: Скоро будуть приємні цифри: Україна вже стягнула з “Газпрому” перші штрафи

Джерело.