fbpx

Оригінальна помста: чоловік відплатив сусідові, який зайняв його місце для паркування

Ця ситуація трапилась з одним американцем, і він поділився цією пригодою в мережі.

Був холодний зимовий день. Напередодні ввечері випало 20 сантиметрів снігу, і від вітру було відчуття, ніби він був мов льодяний. Я керую повнопривідним позашляховиком, тому не маю проблем із виїздом. З іншого боку, моя дружина їздить на Prius, який ковзає з найменшою кількістю вологи на дорозі.

Моя машина в той час була несправна, тому нам довелося взяти машину моєї дружини. Я провів 45 хвилин на морозі, вигребуючи її автівку, щоб ми могли дістатися до магазину. Нас не було годину, а коли ми повернулися, наш сусід зайняв те місце, яке я очистив.

У нашому багатоквартирному комплексі немає закріпленої парковки, але взимку зрозуміло, що якщо ти перелопатив місце, то воно твоє. Тож, коли я побачив його авто на місці, яке я недавно відкопав, то дуже розлютився.

Я зайшов додому і взяв відро води. Вийшов і вилив воду на лобове скло сусідського авто. І потім повторив процедуру ще декілька разів. Я, мабуть, вилив близько 50 літрів води на його авто. Оскільки був мороз, коли я виливав останнє відро, авто вже покрилось льодом.

Наступного ранку я лиш спостерігав, як сусід по будинку безпорадно намагався зіскребти всі ці шари льоду зі свого лобового скла.

Не займай моє місце для паркування…

You cannot copy content of this page