fbpx
Події
Організатори “Євробачення” не відкидають змоги розглянути відсторонення Росії від конкурсу 2018 року

Росія не братиме участь у “Євробаченні-2017”.

Європейський мовний союз (ЄМС) не відкидає розгляду питання про відсторонення Росії від участі в “Євробаченні” 2018 року.

Проте таке рішення може бути ухвалене тільки після пісенного конкурсу в Києві, який відбудеться в травні. Про це заявив офіційний представник ЄМС Девід Гудман, передає ТАСС.

Читайте також:ХОЛОСТЯК 7: ВІДБУЛОСЯ САМЕ ВІДВЕРТЕ ПОБАЧЕННЯ ЗА ВСЮ ІСТОРІЮ ШОУ (ФОТО)

Відповідаючи на запитання про те, чи може він підтвердити інформацію ЗМІ про можливе усунення Росії від “Євробачення” 2018 року в зв’язку з відмовою Першого каналу транслювати конкурс 2017 року, він сказав: “Зараз увагу ЄМС сфокусовано на конкурсі нинішнього року. Будь-яке рішення щодо дій, які можуть або не можуть бути ухвалені щодо цієї ситуації, буде винесено на розгляд після самої події”.

Відзначимо, що раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що відмова Першого каналу від трансляції “Євробачення-2017” може потягнути за собою дискваліфікацію Росії наступного року.

Нагадаємо, раніше гендиректор “Першого каналу” Костянтин Ернст повідомив, що Юлія Самойлова заспіває на конкурсі 2018 року, про що домовилися з ЄМС.

Після новини про відмову Росії транслювати “Євробачення-2017” та замінити Юлію Самойлову іншим представником Європейська мовна спілка дала офіційний коментар таким діям: Росії у цьогорічному “Євробаченні” не буде.