fbpx
Події
Організатори шоу в Pосії поцупили фото вінничанки для розміщення на афішах свого конкурсу краси(відео)

У Вінниці набирає обертів cкaндaл із вкраденою світлиною вродливої вінничанки “Міні-міс світу” Дарини Журбенко. Обличчя цієї дитини використали організатори кастингу на дитячий конкурс міні-міс Pосії та на афішах дійства, йдеться в сюжеті ТСН.

Дарина виграла конкурс у рідному місті, потім у країні, а згодом і світі.

“Оцінюється не тільки зовнішня краса, а ще й талант. Я займаюся художньою гімнастикою з 4 років, англійська мова. Від того, що я багато працюю, я отримую задоволення”, – твердить маленька, фото якої використовує в своїй рекламі pосійська агенція.

Першою це помітила організатор вінницького конкурсу краси. “Мене неймовірно обурило, коли я побачила, що нашу красуню, титуловану, відому вже на увесь світ вінничанку, незаконно використовує кpаїна-агpесор”, – каже засновниця конкурсів міні-міс та міні-модель Вінниці Лілія Поліщук. Здивована мама дівчинки Ольга Журбенко. “Це pосійська модельна агенція, яка хоче проводити якісь конкурси, і Даша є обличчям цього конкурсу. Ніяких договорів ми ні з одним агентством не підписували”, – твердить вона.

Читайте також: У Pосії знайшли мepтвим відомого співака(фото)

Батьки впевнені, що pосіяни усвідомлювали, що крадуть світлину, бо ж вдалися до фотошопу. “Ось на цьому фото чітко видно, що на фотографії немає напису “маленька” і англійськими літерами вже написано “міні”. А ось фотографія оригінальна, де написано “маленька” на українській мові і “міні-міс Вінниця”. Невже у них немає своїх дівчат”, – дивується батько Дарини Олег Журбенко.

Батьки писали і телефонували організаторам конкурсу та в модельну агенцію, однак там переадресовували дзвінки та уникали відповіді на питання, на яких підставах використано фото. Юристи радять позиватися до суду. “Будь-яку фотографію, навіть розміщену в мережі, брати не можна, користуватися нею не можна. В даному випадку, звісно, має місце порушення – фотографія і отримана незаконним шляхом, і було здійснено її коригування”, – розповіла правознавець Аліна Марцинковська. Однак оскільки відповідач знаходиться в Pосії, то й звертатися треба в тамтешній суд, а в його справедливість батьки маленької красуні не вірять.