fbpx
Дозвілля
ONUKA прокоментувала скандал з рекламою на Євробаченні

Українська музикантка та вокалістка Ната Жижченко, яка відома, за проектом ONUKA переконує, що ситуація, коли під час її виступу на Євробаченні увімкнули рекламу, її повеселила, щоправда, якби не щасливий збіг обставин, все б могло мати для неї негативніші наслідки.

Про це вона розповіла в рамках проекту “Зе Интервьюер”, передає 24 канал.

За словами співачки, ця ситуація, як не дивно, дещо зіграла їй на руку.

“Це настільки обурило людей, що вони почали постити у соцмережах цей виступ. І наступного дня, до речі, у повторі його вже включили до трансляції на каналі. У зв’язку з тим, що був такий скандал і хайп через те, що вирізали виступ ONUKA, його потім передивилися набагато більше людей, аніж би це було, коли б не вирізали”, – припускає музикантка.

Крім того Ната підкреслює, це було настільки закономірно, оскільки така наша реальність.

“Я не здивувалася абсолютно, що з 40 країн лише 3 пішли на рекламу, і Україна в тому числі. Мені здається, що ми живемо в абсурді досить часто, тому абсурд вже не дивує. Щодо мене особисто, то саме так. Але я абсолютно не образилась, мене це повеселило”, – зауважила ONUKA.

Читайте також:  Виступ, який не показали на українському ТБ, викликав справжню сенсацію серед глядачів Євробачення на Youtube (відео)

Також вона додала, що дізналася про імовірність такої ситуації з рекламою за 10 хвилин до виступу.

“І добре, що встигла попередити бабусю, яка чекала біля телевізора. І мама їй включила планшет. Вона реально до цього потрапила до лікарні. І переживала, щоб тільки її виписали до виступу онуки на Євробаченні, аби вдома його переглянути. Вона сиділа весь вечір і прискіпливо дивилася. Я швидко зателефонувала мамі та сказала увімкнути онлайн, оскільки був такий шанс, що мене не покажуть. Але там було до кінця невідомо, бо одні казали, що немає такої інформації. І слава Богу, що вони подивилися. Я не бачила як це було, але щось схоже на таке: “Виступає ONUKA!”, і тут починається реклама. Думаю, що в той момент у бабусі були всі шанси отримати другий інфаркт поспіль”,– резюмувала Жижченко.