fbpx
Дозвілля
Оля Цибульська зачарувала шанувальників стильною мiдi-сукнею кольору фуксії (фото)

Телеведуча і співачка Ольга Цибульська приміряла стильну мiдi-сукню кольору фуксії і прокоментувала свій пост у соціальній мережі.

“Бути в центрі уваги і вміло нагадувати про власну персону це частина моєї професії. Я знаю багато способів досягти потрібного результату, але деякими з них ніколи не скористаюся.

Читайте також: КАТЯ ОСАДЧА І ЮРІЙ ГОРБУНОВ ПРОГУЛЯЛИСЬ ЗАСНІЖЕНИМ ПАРКОМ З СИНОЧКОМ ІВАНОМ (ФОТО)

Ні в якому разі не стану публічно обговорювати чуже приватне життя, ніколи не торкнуся дуже особистих, iнтuмнuх речей і піар на тpaгeдії теж табу. Популярність – це продукт, який швидко псується, якщо з ним невміло поводитись.

І я не уявляю як все життя можна дивитися на гнилий помідор в дзеркалі.”

Быть в центре внимания и умело напоминать о собственной персоне -это часть моей профессии. Я знаю много способов достичь нужного результата, но некоторыми из них никогда не воспользуюсь. Ни при каких обстоятельствах не стану публично обсуждать чужую частную жизнь, никогда не коснусь очень личных, интимных вещей и пиар на трагедии тоже табу. Популярность – продукт скоропортящийся, если с ним неумело обращаться. И я не представляю как оставшуюся жизнь можно смотреть на гнилой помидор в зеркале. #мысливслух #многотекста

Допис, поширений Оля Цибульская (@cybulskaya)

Джерело.