Дозвілля
Оля Полякова присвятила пісню українським політикам (аудіо)

Співачка Оля Полякова представила студійну версію іронічного синглу “Мама казала”. Пісня вже встигла стати хітом концертної програми “Краще, найкраще та дуже найкраще”, з якою співачка об’їздила всю Україну.

Автором пісні є лідер популярної в 90-х групи The Вйо Мирослав Кувалдін. Свій новий сингл Полякова присвятила … українським політикам і навіть презентувала номер з їх участю.

Понад півроку артистка виконувала трек “Мама казала” на тлі танцюють портретів Яценюка, Коломойського і Порошенко. Пісня настільки припала до душі шанувальникам артистки, що вони буквально атакували соцмережі співачки з проханнями випустити її в студійній якості.

Читайте також:ПОЛЯКОВА З ДОНЬКОЮ ЗДИВУВАЛИ ПУБЛІКУ ЕПАТАЖНИМИ НАРЯДАМИ (ФОТО)

“В рамках мого весняного туру ” Краще, найкраще та дуже найкраще”, який пройшов з аншлагами по всій Україні, ми представили новий номер і нову україномовну пісню “Мама казала”. Це іронічна пісня про, здавалося б, розчарування в любові, але в ній можна також знайти і метафору на адресу наших політиків. Там є такі слова – відоме українське прислів’я: “Не для тебе мама квiточку ростила”, вони спрямовані політикам, які кружляють нашу Україну, як дівчину, але не люблять її по-справжньому і не можуть зробити її щасливою, а хочуть лише спокусити…”, – прокоментувала Полякова.

Сингл “Мама казала” став першою мультимовної піснею в репертуарі артистки і презентовано в дні вступу в силу закону про квотування. А один з харківських продакшнів взявся за створення анімаційного ролика. Прем’єра кліпу відбудеться найближчим часом.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook