fbpx
Дозвілля
Ольга Сумська запаморочила голову російському акторові на зйомках новорічного вогника

Відома українська актриса Ольга Сумська взяла участь у зйомках новорічного вогника під назвою Залишаємося зимувати на каналі Інтер.

У Новий рік бажання – збуваються, люди – зустрічаються, а почуття, навіть найпотаємніші, – раптом вириваються назовні і починають правити бал. У цьому на власному досвіді переконалася Ольга Сумська, а точніше – її героїня в новорічному вогнику Залишаємося зимувати .

У цій святковій історії актрисі дісталася ключова роль: саме завдяки її персонажу нечистий на руку адміністратор Леонід Вікторович (у виконанні Яна Цапніка) відмовляється від підступного плану – провернути аферу з новорічними концертами і залишити без свята сотні людей, які купили на них квитки. Збираючись втекти з подвійною касою, він несподівано стикається зі своєю шкільною любов’ю Ольгою і розуміє, що старі почуття ще не охололи… І він готовий на все, лише б влаштувати для неї найкращий Новий рік в її житті!

“Я граю самотню жінку, яка мріє зустріти свого чоловіка, але у неї все ніяк не складається. І ось, через 30 років, на Новий рік трапляється диво – вона зустрічає свого однокласника, який колись був у неї закоханий. І розуміє, що він – саме той самий чоловік! Мого партнера зіграв чудовий Ян Цапнік. Забавно, що колись ми з ним мали грати чоловіка і дружину в одному серіалі. Але не склалося: Ян тоді травмував ногу, приїхав на зйомки на милицях і з загіпсованою ногою. У такому вигляді він не міг зніматися, тому його роль віддали іншому акторові. Проте минув час – і в цьому році наші з Яном дороги знову перетнулися, і ми таки зіграли пару в новорічному вогнику! Працювати з ним – одне задоволення. Він дуже емоційна і позитивна людина і заряджає хорошим настроєм всіх навколо! “- Каже Ольга Сумська.

За визнанням самого Яна Цапніка, він теж отримав величезне задоволення від зйомок. І не скупився на компліменти всім навколо.

“Я радий, що вперше за два роки знову знімаюся в Києві. Це дорогого коштує! Дуже люблю бувати в цьому місті. Крім того, в цьому проекті для мене зійшлося все: і чудові партнери, і прекрасний режисер, і хороша знімальна група. Тим більше Новий рік – це свято, коли у всіх гарний настрій, коли забуваються всі образи і згадується тільки хороше. В цей час всі думають про друзів, знайомих, близьких і родичів, бажають один одному здоров’я, щастя і дарують подарунки. Тому подвійно приємно, що ми своїм новорічним вогником будемо дарувати людям гарний настрій “, – зізнається актор.

Крім того, персонажів Ольги Сумської та Яна Цапніка чекає в новорічну ніч дуже багато сюрпризів і пригод, серед яких і перевтілення в несподівані образи, і обливання шампанським, і навіть справжні поцілунки. До речі, в Новому році здійсниться не тільки мрія героїні Ольги Сумської, а й, завдяки новорічному вогнику, втілиться одне з бажань самої актриси.

“Я веду щоденник, куди в новорічну ніч або на Різдво, або Старий Новий рік записую плани на весь рік. Пишу просто ключові слова, які для мене щось значать. Це може бути все, що завгодно. І ви знаєте, – мрії здійснюються! Наприклад, вже два роки поспіль в списку бажань пишу: “новорічний вогник на Інтері. І вже другий рік беру участь у новорічному вогнику телеканалу! Здається, зовсім недавно ми з цією прекрасною командою знімали Новий 2016 й рік, а вже – новий проект, новий сценарій і новий рік! Чудеса дійсно трапляються в новорічну ніч, і в них обов’язково потрібно вірити! “- Розповіла Народна артистка України.

Читайте також: ОЛЬГА СУМСЬКА ПОКАЗАЛА, ЯК ГОТУЄТЬСЯ ДО НОВОГО РОКУ (ФОТО)

Джерело.

facebook