fbpx
Дозвілля
Ольга Сумська: “Шкода, що бійку з Данилком вирізали”

Актриса розповіла про своїх легендарних партнерів, ню-сцени, “голодні” зйомки і вирізану бійку з Данилком
Актрисі Ользі Сумській 22 серпня виповнюється 50 років.

Напередодні ювілею газета “Сегодня” з актрисою вирішили “пройтися” по її роботах у кіно. Звісно, не за всіма – все-таки їх близько 70-ти. Взяли тільки найбільш знакові як для самої Сумської, так і для її глядача.
Ольга Сумська відверто розповіла про своїх легендарних партнерів, ню-сцени, “голодні” зйомки і вирізану бійку з Данилком.

“Вечори на хуторі біля Диканьки” (2001)

Читайте також: ОЛЬГА СУМСЬКА КУМЕДНО ЗАСПІВАЛА ПІСНЮ КАПІТОШКИ (ВІДЕО)

Після “Роксолани” у актриси був найдовший перерву в кар’єрі – чотири роки. Причина простою прозаїчна: “кіна” не було. Все кіновиробництво лежало в руїнах. Тому для Сумської справжнім щастям стало запрошення на зйомки новорічного мюзиклу, який знімав український режисер Макс Паперник.

“Зараз знято дуже багато мюзиклів, вогників та інших новорічних ТВ-олівьєшек. Я ж пишаюся тим, що найулюбленіші у народу – це “Вечори на хуторі” і “За двома зайцями”, і в обох я зіграла. Коли мені запропонували зіграти роль пліткарки в “Вечорах”, я зраділа – це була чудова можливість вискочити з кліше “Роксолани” і зіграти щось нове, щось не схоже на всі мої попередні ролі.

Я чітко розуміла одне – потрібно дати жару, потрібно заіскритися! І придумала собі весь свій вигляд: ніс картоплею, через якого мене глядачі навіть і не відразу упізнали, смішну червону “хустку” і, як апофеоз всього, здоровенну троянду на хустинку. Мій партнер Андрій Данилко, з заздрістю подивившись на мій шикарний вид, тут же заявив: “Дурепа з трояндою”. До речі, цікавий факт: відразу після зйомок у мюзиклі Андрій став виходити на сцену… з трояндою і в хусточці, а вже тільки потім у нього з’явилася його знаменита зірка.

Про що я зараз дуже шкодую, так це про те, що режисер вирізав одну абсолютно шикарну сцену – мою з Андрійком бійку. Ми там такий лихий екшен влаштували! Таких стусанів один одному надавали – любо-дорого було подивитися (сміється)!”.

верка

“Роксолана” (1997)

Переломна для актриси робота, яка зробила її головною зіркою українського кіно. “Все почалося з того, що мені розповіли: “Йдуть проби на роль Роксолани, переглянули багатьох, але все не можуть знайти кандидата”. Я відразу зрозуміла, що повинна спробувати себе. Коли прийшла на кастинг, то перше, що побачила, – режисер Борис Небієрідзе був ніби не в дусі: зібраний такий, серйозний – абсолютно без настрою. На щастя, проби пройшли прекрасно і вже через кілька хвилин просвітлілий Небієрідзе сказав просто: “Я знайшов її! Ось вона, Роксолана!”.

Буквально на наступний день я їхала на зйомки з товстою пачкою паперу – сценарієм. Зараз це вже не секрет – бюджет картини був просто мікроскопічним: 450 тисяч доларів на всі 26 серій. З огляду на розмах серіалу – історичні костюми, баталії, декорації – це було практично ніщо. Знімали “Роксолану” в основному на натурі (так було дешевше) – об’їздили весь Крим, Бахчисарай для нашої знімальної групи став практично рідним.

А коли вдарили холоди, то довелося на кіностудії Довженка побудувати окремі ханські палати, які ну взагалі не опалювалися, а ми повинні були щосили зображати спекотну Туреччину. Найстрашніше було, коли з наших вуст вилітали клуби пара і шкіра синіла. А додайте сюди вічні затримки по зарплаті. Час бо який було – всі сиділи на сухарях. Але я, слава Богу, дівчина досвідчена, тому всюди брала з собою маленьку портативну плиту, каструльку і варила собі супчик, яким ще й інших підгодовувала”.

Джерело.

Реклама