fbpx

Ольга Сумська розсекретила нaродження онучки

Українська акторка Ольга Сумська сьогодні святкує свій день народженя. Зірці виповнився 51 рік.

У цей день Сумська офіційно у прямому ефірі “Сніданку з 1+1” підтвердила, що вперше стала бабусею. Як ми раніше повідомляли, старша донька Ольги,  Антоніна Паперна нaродила дитину від російського актора Володимира Яглича, пише ТСН

“Дуже щаслива. Першою мене привітала моя старша донечка та онучка. Вона посміхнулася мені. Такі відчуття, коли ти береш свою онучку на руки. Це сльози щастя”, – сказала Сумська, тим самим розсекретила стать малюка.

Проте молода бабуся не стала розповідати, як Тоня та Володимир назвали донечку. За словами Ольги, зараз онучка більше схожа на тата. Проте, стверджує артистка, її доньки з нaродженням теж були більше схожі на тат, а з віком більше подібні на неї. Приміром, багато хто навіть плутає старшу доньку Ольги Антоніну з нею.

Також молода бабуся зізналася, що вже думала над тим, як онучка буде її називати.

“Я думаю про те, як мала мене називатиме. Якщо будуть свої якісь нюанси, я не буду проти, скажімо, Лялюня. Так мене називають у родині”, – поділилася Сумська.

Читайте також: НЕБУВАЛИЙ РЕЗОНАНС В МЕРЕЖІ: ВЕДУЧА ПРОЕКТУ “ЗВАЖЕНІ ТА ЩАСЛИВІ” ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛА БАТЬКА СВОЄЇ ДОНЕЧКИ (ФОТО)

You cannot copy content of this page