fbpx
Дозвілля
Ольга Фреймут розповіла про важке дитинство

Знаменита білявка, яка невдовзі втретє стане мамою, написала в соцмережі, як проводила свої дитячі роки.

“Малою я не підозрювала, що моя родина бідна. Це все мама: вона накинула захисний камуфляж на наше дитинство.

Злидні конвертувала у школу життя… Мало одягу — перешиємо бабину сукенку! Хочеться на море? Тоді потрібно до поїздки готуватися, рік збирати кошти, потім їхати в плацкарті, перетвореному нами, дітьми, в халабуду… день-ніч-день.

Сумно без розваг? То ходімо на весілля! І всі мають забаву, навіть беззубі бабуні у шелянових хустинах так душевно затягують українські призабуті пісні…

А потім довелося спостерігати й невеселий обряд — похoрони, де так цікаво роздивлятися сорочку мeрця, губитися у дитячих здогадах: а чи встиг покiйник перед смeртю затвердити краватку — це ж по Раю в такому ходити”, – написала телеведуча у соціальній мережі Instagram.

Читайте також: Фреймут показала, як займається спортом на останньому місяці вагітності

Малою я не підозрювала, що моя родина бідна. Це все мама: вона накинула захисний камуфляж на наше дитинство. Злидні конвертувала у школу життя… Мало одягу — перешиємо бабину сукенку! Хочеться на море? Тоді потрібно до поїздки готуватися, рік збирати кошти, потім їхати в плацкарті, перетвореному нами, дітьми, в халабуду… день-ніч-день. Сумно без розваг? То ходімо на весілля! І всі мають забаву, навіть беззубі бабуні у шелянових хустинах так душевно затягують українські призабуті пісні… А потім довелося спостерігати й невеселий обряд — похорони, де так цікаво роздивлятися сорочку мерця, губитися у дитячих здогадах: а чи встиг покійник перед смертю затвердити краватку — це ж по Раю в такому ходити.

Публикация от Ольга Фреймут (@olga_freymut)

Джерело.