fbpx
Дозвілля
Ольга Фреймут показала, як бореться з застудою її сім’я (фото)

У сезон холодного дощу і сильного вітру дуже складно не підхопити простудні захворювання, перші симптоми яких сьогодні відчувають тисячі українців. У найближчі півроку чекати тепла не варто, тому всім нам треба дати своєму організму можливість спокійно адаптуватися до майбутньої холодної зими. Лікарі рекомендують більше спати, відпочивати і гуляти на свіжому повітрі. Все це допоможе не захворіти!

Популярна ведуча Ольга Фреймут постаралася зробити все можливе для того, щоб сім’я не хворіла, проте її дочка Злата все одно підхопила вірус. Племінниця телеведучої Габріель також відчула на собі дію ГРВІ.

Читайте також:ОЛЬГА ФРЕЙМУТ ОПУБЛІКУВАЛА ПРИГОЛОМШЛИВЕ ФОТО. ШАНУВАЛЬНИКИ В НЕЙМОВІРНОМУ ЗАХВАТІ

Дівчаток залишили вдома лікуватися. А для того, щоб одужання настало швидше, їм дозволили дивитися цікаві мультики, розвиваючі фільми для дітей і пізнавальні передачі, які хоч трохи допоможуть пережити цей безрадісний період.

«Застуда об’єднала …», – прокоментувала фото двох хворих на туберкульоз маляток Ольга Фреймут.

«Швидкого одужання Вашим кріхіткам!», «Одужуйте)!», «Здоров’ячка Вам и Вашим кріхіткам!», «Манюні, хай скоріше одужують!», «Хай ніколи не хворіють карапузи)))», – побажали якнайшвидшого одужання шанувальники телеведучої.

Застуда об’єднала …

Світлину опубліковано користувачем FreimutOlia (@freimutolia)

Джерело.

facebook