fbpx
Дозвілля
Ольга Бузова: Буду шукати собі справжнього захисника, а не півзахисника

Співачка Ольга Бузова на дискотеці «Партійна зона» від телеканалу МУЗ-ТВ не тільки виконала свій хіт «Під звуки поцілунків», але і дала інтерв’ю в «Зоряному допиті».

Телеведуча зараз так сильно обговорюється, що здається, під час проведення «Партійної зони» глядачі тільки й чекали не так її виступу, як інтерв’ю. Причиною цього є гучне розлучення зірки з футболістом Андрієм Тарасовим: різкі коментарі дружина, знімки оголеної Ольги Бузової та її цікаве спілкування з Дмитром Нагієвим, скоро дійде до логічного кінця – суд призначено на 30 грудня.

Звичайно, інтерв’ю колишньої учасниці «Дома-2» будувалося навколо цих тем, але зірка не розгубилася і сказала, що про розлучення говорити не буде, але вже мріє про нове кохання. Вона хотіла б непублічну людину, справжнього чоловіка, чого і побажала всім глядачкам в 2017 році.

Також Ольга Бузова зазначила – в мене немає брудної білизни. Мені не соромно за жодне своє слово і вчинок. Я така людина: якщо мені добре, не можу мовчати, а якщо боляче, то не можу стримувати сліз. Я справжня. І коли я люблю, то люблю на весь світ. Напевно, в цьому і була моя помилка, тому що щось потрібно залишати для себе. Якщо чесно, то мені хочеться, щоб в моєму житті була людина, яка, навпаки, буде мене ховати від усіх і оберігати. Я цього бажаю всім жінкам. Знайти справжнього захисника, а не півзахисника

Читайте також: У Росії з’явився новий небезпечніший вірус ВІЛ, занесений заробітчанами

Джерело.

facebook